VARGA CSABAVARGA CSABA
Vágólapra másolva!
2002.06.08. 22:16
Címkék
Férfi rájátszás, a 3. helyért, visszavágóMol Szolnok–Falco KC-Szombathely72–80 (26–15, 12–19, 19–29, 15–17)Szolnok, 1500 néző. V: dr. Vígh, Benczur T.SZOLNOK: Maljkovics (3/3), Pavlovics (15/6), Vukicsevics (16/6), Orosz (9), Lapov (12). Cs: Trepák (–), Mérész Cs. (12/6), Szarvas (–), Cziczás (5/3), Rusznák (–). Edző: Goran MiljkovicsSZOMBATHELY: KÁLMÁN (27/12), Alexe (10), Pankár (2), Sallay (–), TARLE (23). Cs: WILEY (18/6), Dénes (–), Gráczer (–), Henrik (–), Horváth (–). Edző: Zsoldos AndrásAz eredmény alakulása. 4. p.: 8–7. 8. p.: 20–11. 15. p.: 29–22. 18. p.: 35–27. 24. p.: 41–46. 35. p.: 62–72. 38. p.: 66–75Kipontozódott: Lapov (37. p.)Kiállítva: Vukicsevics (23. p.)A harmadik helyet a Falco KC-Szombathely szerezte meg, kettős győzelemmel, 167–149-es összesítésselA szerdai első mérkőzésen eltiltása miatt pihenő Vukicsevics találataival szökött ellenfelétől a Mol. A folytatásban azonban kapcsoltak a vasiak, és egy 10–0-s rohammal szorossá tették az állást a nagyszünetig. A fordulást követően a szombathelyiek vették át a vezetést, majd a 23. percben a magáról ismét megfeledkező Vukicsevics megütötte Tarlét, ezért Benczur játékvezető azonnal kiállította. Idegeskedni kezdtek a hazaiak, az okosan játszó Falco pedig élt a lehetőséggel, és tetszés szerint érte el pontjait.MestermérlegGoran Miljkovics: – Jó lenne, ha a bírók tevékenységét az illetékesek minél hamarabb kielemeznék.Zsoldos András: – Extra eredménynek tartom a megszerzett harmadik helyet!