Spanyolország: Malagában győzött az Atlético Madrid

2005.10.02. 23:31
Címkék
Az Atlético Madrid 2-0-ra győzött a Malag otthonában a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (Primera División) 6. fordulójának zárómérkőzésén, ezzel feljött a 10. helyre, éppen a mostani ellenfele elé.
Fernando Torres

A hazaiak azért sajnálhatják nagyon az elveszített három pontot, mert győzelem esetén még az ötödik helyen álló Barcelonát is megelőzhették volna, így azonban csak tizenegyedikek.

A sokáig nagyon döntetlenszagú találkozón a 66. percben igencsak vitatható módon jutott 11-eshez az Atlético, miután úgy tűnt, hogy Fernando Torrest nem nagyon bántották a hazai hátvédek. Ez azonban nem zavarta a válogatott csatárt, aki belőtte a büntetőt (0-1).

A Malaga nem tudott egyenlíteni, ehelyett a nyáron a Chelsea-től érkezett Mateja Kezsman a 75. percben újabb gólt ért el, és beállította a 2-0-s végeredményt.